Aby byl byt domovem

Je v podstatě jedno, jestli máte malinký byt ve městě, nebo rozlehlou nemovitost na venkově, vždy potřebujete skříně. A z estetického i praktického hlediska je vždy lepší, když je nábytek v souladu s rozměry pokoje a nevznikají tak malá a pro úklid těžko dostupná místa nebo nábytek nepřesahuje do prostoru a nepřekáží.

vestavěné skříně3

• Moderní skříně na míru jsou tak ideálním řešením pro všechny lidi, kteří si chtějí vytvořit praktický a hezký domov s moderními a velice zajímavými prvky, které jsou vždy v originálním provedení a navržené přesně podle individuálních požadavků.

• Skříně na míru jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, které splňují všechny nároky na vzhled, kvalitní zpracování, funkčnost, trvanlivost a snadnou údržbu. Každá jednotlivá zakázka je pečlivě zpracovaná do posledního detailu, přesně podle přání klienta.

• A pokud se pro výrobu nábytku na míru obrátíte na firmu, která už na trhu s výrobou nábytku funguje mnoho let, určitě dostanete přesně to, co jste si objednali.

• Pro zařizování malých prostor je vestavěný nábytek ideálním řešením pro využití každého prostoru, a to i velmi atypického a náročného na nalezení vhodného řešení.

vestavěné skříně2

A jak na to?

Vše je velmi jednoduché a pokud nemáte čas si zajít přímo do prodejny na prohlídku jiných zakázek, můžete navštívit webové stránky a prohlédnout si zveřejněné projekty.

Prostor pro vestavěný nábytek je potřeba velice přesně zaměřit a pokud si na to netroufnete, nechte si prostor zaměřit od zkušeného pracovníka. Dále byste měli mít představu, co vlastně ve skříních chcete mít a jaké je pro vás ideální rozložení. Už při zadávání projektu by mělo být alespoň orientačně zadáno i barevné provedení.

Na základě vašich pokynů obdržíte 3D návrhy a také předběžnou kalkulaci ceny. Pokud máte na realizaci projektu pouze omezený rozpočet, určitě se dá provedení nábytku přizpůsobit vašemu rozpočtu.

Nábytek je vyrobený tak, aby jeho instalace a následná údržba byly co nejsnadnější.